top of page
Palm to Palm: The Journey of the Acai Berry
SAMBAZON

Palm to Palm: The Journey of the Acai Berry

WHAT IS

Fair Trade?

הרבה יותר ממשכורות הוגנות.

מה אנחנו עושים ואיך אנחנו עושים, משנה.

השותפות וההסמכה מ- ECOCERT מבטיחה סטנדרטים וסחר הוגן.

סחר הוגן מבטיח כי החקלאים והיצרנים איתם אנו עובדים יקבלו תמיכה מלאה מאיתנו. הרבה יותר מאשר רק משכורת הוגנת.

הם נתמכים ב-4 רבדים שונים:

אתיקה - ליצרנים מובטח שהסחורה שלהם תימכר במחיר גבוה יחסית. ערבות זו פירושה שהעובדים מקבלים שכר הוגן.

חברתי - לעובדים מובטחים תנאי עבודה טובים. התמיכה שלנו מממנת את קהילת היצרנים.

בריאותי וסביבתי - אנו מכבדים ושומרים על בריאות העובדים וכמו כן על המשאבים הטבעיים של הסביבה.

התפתחותי - אנו מטפחים שותפות המעצימה ומגדילה את היצרנים שלנו כדי ליצור צמיחה מוחשית על בסיס הערך: קיימות.

מה זה סחר הוגן?
fair-trade-right-d.png

OUR

Regenerative Mission:

המטרה של סמבּהזוֹן

משימתנו המתחדשת -היא השלב הבא של קיימות

כשסמבהזון הוקמה בשנת 2000, לא הייתה מודעות לאסאי אורגני וקווים מנחים לקיום סחר הוגן אפילו לא היו קיימים, אך ידענו שאנחנו רוצים לעשות עסקים בדרך נכונה וטובה יותר, ורצינו להיות האנשים שיגרמו לזה לקרות.

פנינו ל- ECOCERT וביקשנו שיעזרו לנו לפתח הנחיות קפדניות שאנחנו - וכל יצרני האסאי שמעוניינים לפעול בסחר הוגן מוסמך - צריכים לקיים.

הנחיות אלו לא תקפות רק בברזיל, הן מחייבות את הבריאות ההוליסטית של כל מי שאנחנו עובדים איתו, הן עוקבות אחר האסאי מהגרגר ועד לשייק, מעומק האמזונס ועד למשרדינו בארה״ב ,ישראל ובעולם.

אנחנו מקבלים ביקורת מדי שנה כדי לוודא שאנחנו עושים את מה שהתחייבנו לעשות - ומבחינתנו זו הדרך היחידה.

PURE POSITIVE CHANGE

השינוי החיובי של סמבּהזוֹן

אנחנו כל הזמן מאתגרים את עצמנו לדחוף את הסטטוס קוו ולדחות בנימוס את הרעיון של ה-"בלתי אפשרי". כאשר סמבהזון נוסדה, היינו ילדים או יותר נכון בוגרי קולג טריים, הייתה לנו את המתנה של לא להכיר את המושג “אי אפשר לעשות”, אז יצאנו לדרך בהנחה שאפשר לעשות הכל. בניית עסק שמתמקד ברווח כלכלי או מתמקד ברווח חברתי? לא, המותג שלנו מתמקד בגם וגם. אנו מאמינים כי המפעל החברתי הוא הדרך של העתיד ואנחנו רוצים להמשיך וללכת עם זה קדימה על מנת ליצור שינוי חיובי אמיתי בעולם.

מרכז לחדשנות ויזמות (CIE)

CIE.jpg

קאל פולי ייסד תוכנית סופר מתקדמת אשר מעודדת סטודנטים לחלוציות ופריצות דרך. המלגה שלנו עוזרת ל- CIE להמשיך את המסורת החזקה של קאל פולי לסטודנטים שילמדו דרך עשייה, יבטיחו להתייעל ולנצל את היכולות ולדחוף את הגבולות בתוך הכלכלה הגלובלית המאוד תחרותית שלנו.

סמבּהזוֹן מתנדבים

TEC.jpg

העובדים של סמבהזון הם יוצרי-שינוי אידיאליסטים ואכפת להם מהקהילה הביתית והעולמית. אנו מתנדבים עם מאות ארגונים, תורמים מזמננו ומשקיעים אנרגיות בכל מה שאפשר מעבודות תחזוקה לתשתית רכבת להדרכה וניקיון חופים. העובדים מקבלים עידוד להתנדב על ידי קבלת ימי חופשה מהעבודה.

בניית בתי ספר בברזיל

BuildingSchools.jpg

הקהילה שלנו בברזיל היא הבסיס לשבט שלנו. אחת מהעדיפויות הראשונות שלנו היא להבטיח לדאוג ולהשקיע באנשים ובקהילות שאנחנו חלק מהן. זה אומר בניית בתי ספר, סיפוק מים נקיים, חינוך ועוד הרבה יותר... כולנו בתוך זה ביחד!

ONE TRIBE, ONE VIBE

משפחות החקלאים

FamliyFarmers.jpg

הכירו את ג'יין, אחת מתוך 30,000+ מקומיים שאנו עובדים איתם בברזיל שתומכת במשפחה שלה על ידי קצירת אסאי ידנית. עבודה עם אנשים כמו ג'יין נתנה לנו השראה לשיתוף פעולה עם

גוף חיצוני וליצור סטנדרטים מוסמכים לסחר הוגן על מנת להבטיח משכורות ותנאי עבודה הוגנים לקהילה המקומית.

פרנסת קהילת הנשים

Women_Coop_Bracelets.jpg

גלעין פרי האסאי הוא הפסולת העיקרית מהמוצר שלנו, על מנת להקטין את ההשפעות,הפכנו את התנורים שלנו לעבוד על שריפת גלעינים במקום שריפת עצים. בנוסף אנו תורמים את הגלעינים לנשים מקומיות על מנת שיכינו מהם תכשיטים שאנו יכולים לקנות מהן חזרה ולחלוק עם השבט שלנו.

TROPICS קפה

Tropics-1.jpg

מה קורה כאשר חברים שנסעו על סקטבורד וגדלו יחד בדרום מרכז לוס אנג'לס מחליטים שהם רוצים לספק לקהילה שלהם גישה למיצים טריים, אמיתיים, ובריאותיים? מקימים את טרופיקס! הם השיקו בקיקסטארטר, אנחנו שמענו על זה, עזרנו להם במימון המיזם, ועכשיו אנחנו חברים שחולקים מזונות על אורגניים ובריאות טובה.

הופכים לירוקים

Turning_GreenTG.jpg

לקחת את החיים שלכם מהקונבנציונאלי הרגיל למודעות. יצרנו שיתוף פעולה עם "הופכים לירוקים" והצטרפנו לאתגר של 30 יום בו אתה מחדש את עצמך כל יום. אחד מהבולטים של 2018 היא קבוצה הקולג' רוד-טור שנסעה לאוניברסיטאות ברחבי ארצות הברית ולימדה סטודנטים איך למצוא אלטרנטיבות ירוקות יותר

לחיי היום יום שלהם.

יוזמת הבית הירוק (TEC)

Volunteer_Program.jpg

בשיתוף פעולה עם המרכז האקולוגי, ארגון חינוכי שמלמד איך להכניס את הערך קיימות בחיינו, יצרנו אתגר עבור סטודנטים ברחבי היבשת לספר לנו איך הם הופכים את הקמפוס שלהם למקום טוב יותר. בחרנו את המנצחים, נתנו מענקים ומנטורינג. אנחנו אוהבים לראות

את כל השינוי החיובי שהם עושים.

2_Image.png
2_Text.png
ללא שם1.png
2_Sloth.png
bottom of page